آدرس دفتر : تهران - خیابان سعدی جنوبی - بن بست بانک تجارت - پاساژ الکتروپمپ ایران - طبقه دوم - واحد 9

021-34201000​

IEE Expo 2020 ، ما با هم آمدیم

در تاریخ 27 فوریه سال 2020 ، نمایشگاه بین المللی آسانسور هند (IEE) با برنامه ریزی رسید. صدها غول صنعت آسانسور و مارک های شناخته شده از بیش از 30 کشور و منطقه در بمبئی جمع شدند. در این نمایشگاه ، INVT و همکاران هند با دست به نمایشگاه می روند.

این نمایشگاه INVT مجموعه ای از محصولات مانند کابینت های کنترل آسانسور ، آسانسور VFD ، سیستم کنترل درب ، کنترل هوشمند آسانسور ، رابط کنترل لمسی بالا و مانیتورهای LCD را برجسته کرده است که یک نمایش جامع از محصولات نوآورانه INVT و راه حل های صنعت را تقویت می کند. زمینه تکنولوژی کنترل آسانسور. در عین حال ، شرکای محلی نیز با دقت در طراحی غرفه ، معرفی به موقع سیستم تظاهرات و پذیرش مشتری شرکت کردند که این امر تا حد زیادی نشان دهنده شناخت شریک و قدردانی از همکاری INVT است.

INVT به عنوان یک رهبر در اتوماسیون صنعتی و محصولات فن آوری کنترل آسانسور ، بازار هند را از سال 2006 به طور کامل گسترش داد. کانال های فروش و خدمات INVT با داشتن یک تیم عالی برای فروش و خدمات محلی ، از نظر علمی و کارآمد در زمینه انبارداری و لجستیکی محلی ، شهرها و مناطق اصلی هند را به طور کامل پوشش داده اند. ما به گرمی از پیشگامان خارج از کشور در صنایع مربوط به آسانسور و پله برقی استقبال می کنیم تا با ما در توسعه بازار هند تماس بگیرند!

IEEE چهارمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی در جهان و بستر اختصاصی برای بازیکنان صنعت حمل و نقل عمودی برای دیدار ، اشتراک و نمایش آخرین محصولات و فناوری های نوآورانه است. این نمایشگاه طیف وسیعی از فناوری و محصولات را نشان می دهد که تقریباً در هر مورد نیاز پروژه وجود دارد.

مطالب مرتبط

© invt.ir 2021. حقوق محفوظ است. طراح: امید مفتاحی